Догори
Дати відгук

Названо овоч, який здатний ефективно очистити кишечник

Щоб уникнути виникнення проблем з кишечником, слід також очищати його

1 хв на прочитання18 Вересня 2022, 16:20
Поділитись:

Вчені заявили, що броколі допоможе налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, очищаючи його від токсичних речовин. Це підтвердили результати нового наукового експерименту.

Цей овоч багатий на поживні речовини. У ньому є високий рівень мінералів і вітамінів, важливих для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту.

Перевірити, який ефект має броколі на кишечник, вирішила група вчених із Китаю. Вони вирушили до регіону країни з найвищим рівнем забруднення повітря та обрали три сотні добровольців. Усі учасники були поділені на 2 групи. Протягом 3 місяців представники першої групи мали пити сік броколі, для другої частини добровольців готувався сік на основі ананасу та лайма. Після закінчення обумовленого проміжку часу фахівці обстежили всіх учасників. Виявилося, що саме ті люди, які мали пити сік броколі, змогли покращити стан кишечника, він був повністю очищений від токсичних речовин.

Крім іншого броколі варто вживати людям, які страждають на зайву вагу і цукровий діабет II типу. Овоч допомагає привести до норми рівень холестерину і навіть сприяє зниженню ризику розвитку раку органів шлунково-кишкового тракту.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.