Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Науковці знайшли загадковий моноліт, який таємничо з'явився на високому пагорбі (фото, відео)

Науковці знайшли загадковий моноліт, який таємничо з'явився на високому пагорбі (фото, відео)

1 хв на прочитання02 Грудня 2020, 06:30
Поділитись:

Досить дивна історія з появою загадкового моноліту, як у фантастичних фільмах, продовжується. Раніше ми розповідали, що у листопаді 2020 року блискучий металевий стовп трикутної форми висотою понад 3 метри помітили серед червоних скель в штаті Юта у США біологи, коли з вертольота рахували диких баранів. Вчені не розкрили місце знаходження знахідки.

Активні шанувальники фантастики завдяки знімкам зі супутників знайшли місце у пустелі, де знаходився об'єкт та влаштували туди цілу експедицію. Буквально через кілька днів, як артефакт на живо побачило кілька десятків туристів, він так сам загадково зник, як й з'явився.

Але напередодні дуже схожий об'єкт з'явився на пагорбі на іншому кінці Землі – на півночі Румунії, в районі міста П'ятра-Нямц. Від американського моноліту він відрізняється лише малюнком на поверхні. Про це повідомляє "Daily Mail".

Моноліт в Румунії у висоту становить 4 метри та знаходиться недалеко від Петродавско-Дакійської фортеці. Власника моноліту також встановити не вдається.

Вчені, що знайшли другий стовп впевнені, що поява та зникнення об'єктів у різних точках планети, або звичайний пранк, або інсталяція дивного митця. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.