Догори
Дати відгук

Науковець розповів, як зберегти тепло та не захворіти в сильні морози

Для цього існує декілька простих та надійних способів.

1 хв на прочитання18 Січня 2021, 22:35
Поділитись:

Як допомогти організму зберігати тепло в сильний мороз — розповів професор, фізик Анатолій Пермінов. Вчений пояснив, чому він рекомендує два шари одягу для виходу на вулицю в мороз.

«Перший, або базовий, шар складається з натільної термобілизни, теплого светра та вовняних шкарпеток. Він захистить від втрат тепла за контакту з твердими холодними поверхнями й вбере зайву вологу. Зовнішній шар має продуватися та бути водонепроникним», — пояснив Пермінов.

Також учений вказав, що важливо, щоб одяг вільно сидів. За словами Пермінова, між його шарами має бути повітря, оскільки це забезпечує теплоізоляцію та збереження тепла тіла в мороз.

Крім того, вільним має бути взуття. Тому зимове взуття завжди має бути на розмір більше фактичного. Додатково вчений порадив вкладати в нього устілки, які можуть бути синтетичними або з натуральної вовни. Вони будуть перешкоджати втраті тепла, яке відбувається, коли людина стоїть на холодній поверхні.

Говорячи про збереження тепла в мороз, вчений дав ще одну пораду.

«Зберегти тепло допоможе калорійне гаряче харчування: організм обігрівається за рахунок внутрішньої енергії, яка надходить із їжею. Не замерзнути допоможуть і швидкі рухи, але необхідно пам'ятати, що інтенсивні фізичні вправи без харчування можуть призвести до швидких втрат внутрішньої енергії тіла», — заявив учений.

За матеріалами medikforum.    

Нагадаємо, що медики розповіли, через які проблеми зі здоров'ям люди мерзнуть.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost