Догори
Дати відгук

Народні рецепти для виведення солі з організму: два способи для оздоровлення

Нашлишок солі викликає різні хвороби - такі як остеохондроз та інші хвороби суглобів.

1 хв на прочитання07 Березня 2024, 13:36
Два народних методи які допомагають вивести сіль з організму Два народних методи які допомагають вивести сіль з організму
Поділитись:

Здоровий організм людини здатний засвоювати солі, отримані з їжі і води, а виводити надлишки. Але якщо в організмі порушений сольовий обмін, важкі солі починають відкладатися в зручних для себе місцях і викликають різні хвороби - такі як остеохондроз та інші хвороби суглобів.

Розповідаємо про два народних методи, які допомагають вивести сіль з організму.

Як вивести солі з організму за допомогою рису?

Процес рисового очищення досить простий. На ніч залийте 3 столові ложки рису 1 літрою води. Вранці воду злийте, залийте свіжу і варіть 5 хвилин. Потім рис промийте, залийте іншу порцію води і знову варіть 5 хвилин. І так зробіть ще 2 рази. Після 4 варок рис потрібно з'їсти в теплому вигляді і 3 години нічого не їсти. Потім харчуєтеся звичайним раціоном з обов'язковим включенням в раціон сухофруктів. Прозорий, порожній рис в даному випадку є не їжею, а ліками - він як сорбент накопичує і виводить з організму солі. Курс такого очищення 10 днів.

Виводимо солі з організму лавровим листом

Вивести зайву сіль з організму можна відваром лавру. При очищенні лавровим листом не можна переохолоджуватися і слід дотримуватися помірного фізичного навантаження. Залийте 0,5 л води 5 штук лаврового листа і кип'ятіть 20 хвилин. Отриманий відвар слід пити по одному ковтку 2 - 3 рази на день. Так як цей спосіб є досить сильним методом очищення кишечника, то приймати цей відвар слід 3 - 5 днів.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.