Догори
Дати відгук

Найкраща поза для сну у спекотну погоду

Допомогти краще у спеку може праивильна поза для сну.

1 хв на прочитання09 Червня 2023, 23:51
Поділитись:

Без достатньої кількості сну ми можемо важко виконувати свої повсякденні справи і навіть підвищувати ризик інших захворювань, якщо це триває впродовж тривалого часу.

Ті, хто зазвичай спить на спині, повинні спробувати спати на одному боці в теплу погоду, тому що в цьому положенні ваше тіло піддається впливу повітря. Це означає, що тепло від тіла може легше виходити, що, своєю чергою, регулює температуру тіла до нормального рівня.

Інші способи боротьби зі спекою вночі:

1. Тримайте голову та ноги у прохолоді. Секрет регулювання тепла тіла полягає в тому, щоб тримати тіло в теплі, але впливати на основні точки пульсу, такі як голова, шия, зап'ястя та ступні. Підтримуючи ці ключові області більш прохолодними та захищеними від тепла укриттів, це допоможе знизити внутрішню температуру.

2. Змініть постільну білизну. Відмовившись від атласних чи синтетичних простирадл на щось легше й дихаюче, наприклад, з бавовни чи льону, ви знизите температуру в ліжку, допомагаючи вам якісно виспатися вночі. Якщо ви шукаєте щось незвичайне, тканини на рослинній основі, наприклад, з бамбука, також допоможуть вашій шкірі залишатися прохолодною.

3. Інвестуйте у правильний матрац. Ваше ліжко може відігравати важливу роль у тому, наскільки комфортно ви почуваєтеся вночі, а також у температурі самого ліжка. Матраци, виготовлені з товстої піни, мають тенденцію поглинати та утримувати тепло тіла, через що вам стає занадто спекотно.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.