Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Агро
  • Ринок землі
  • Наближеного до міністра Лещенка посадовця Держгеокадастру підозрюють у розкраданні десятків тисяч гектарів державних земель (відео)

Наближеного до міністра Лещенка посадовця Держгеокадастру підозрюють у розкраданні десятків тисяч гектарів державних земель (відео)

У Бориса Нікітіна вже провели обшук у тіньовому офісі Держгеокадастру, який він організував.

1 хв на прочитання28 Квітня 2021, 18:05
Співробітника Держгеокадастру Бориса Нікітіна, який за сумісництвом є кумом аграрного міністра Романа Лещенка, запідозрили у махінаціях Співробітника Держгеокадастру Бориса Нікітіна, який за сумісництвом є кумом аграрного міністра Романа Лещенка, запідозрили у махінаціях
Поділитись:

Посадовця "Держгеокадастру" Бориса Нікітіна, який наближений до чинного міністра аграрної політики Романа Лещенка підозрюють у розкраданні десятків тисяч гектарів державних земель, у нього вже провели обшук. Оперативне відео зявилося на сайті СБУ.

На кадрах видно, як співробітники СБУ зі зброєю вриваються в приміщення, в якому знаходиться Нікітін. В очі впадає дорогий інтер'єр приміщення - у кадр потрапив бар та басейн. 

Також на відео видно, як співробітники СБУ вилучають у Нікітіна речі, яких не повинно бути у вільному доступі в приватному приміщенні. Це ключі доступу до кадастру, ключі доступу до докпрофу, брендовані папки Держгеокадастру, печатки обласних управлінь.

У СБУ кажуть, що Нікітіна, який, до слова, є кумом чинного аграрного міністра Романа Лещенка, та ще низку посадовців регіональних підрозділів "Держгеокадастру" підозрюють у виведенні понад 20 тис. га земельних ділянок із держвласності.

Підозрювані фальсифікували інформацію, яка обробляється в автоматизованій системі управління документами «ДокПроф 3». Через це регіональні управління Держгеокадастру не могли розпоряджатися земельними ділянками сільськогосподарського призначення. 

Учасники корупційної схеми також змінювали цільове призначення землі, передавали її у власність інших осіб без жодних процедур – просто змінюючи документи в системі.

Щоб забезпечити роботу «схеми», фігуранти організували низку незаконних офісів. Вони працювали як приватні аналоги регіональних підрозділів Держгеокадастру.

Зараз у цій справі тривають слідчі дії. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.