Догори
Дати відгук

На Волині модель народила незвичайну трійню: вперше в історії перинатального центру

Трійні ніколи не народжуються доношеними.

2 хв на прочитання23 Вересня 2021, 10:19
Трійня Трійня
Поділитись:

У Волинському обласному територіальному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства народилася трійня. Це  вже четверта трійня для перинатального центру, проте перша, де тільки дівчатка, пишуть Волинські новини.
Трьох донечок подарувала чоловікові відома луцька модель, власниця модельної агенції Grace Model House, засновниця Lutsk Fashion Weekend Анна Тріль.
Як розповіла генеральна директорка медичного закладу Ірина Горавська, трійні ніколи не народжуються доношеними. Відповідно до всіх протоколів розродження відбувається дочасно, бо інакше, якщо пропустити цей термін, є ризик втратити когось із діток.  

«Тож період виходжування цих малюків є трошки довшим, ніж зазвичай, — пояснила лікарка. — Тому й на загал про таку щасливу подію ми повідомляємо, коли дітки вже виходжені, здорові та йдуть додому».
Привітати щасливих батьків прийшли велика родина та друзі — із квітами, кульками, подарунками та всеохопним щастям в очах та усмішках.

«Якщо чесно, коли ми дізналися, що в нас буде трійня, спочатку запанікували. Але потім прийшло усвідомлення, що Бог дарує нам потрійне щастя, — додала Анна. — Загалом, трійка — моє улюблене число. Бог триєдиний, я народжена третього числа, а дівчатка — 30-го. Навіть у прізвищі Тріль воно вгадується. Одне слово, як корабель назвеш, так він і попливе. Наш корабель — міцний і наповнений щастям».

Молода матуся додала: дівчаткам уже обрали імена, але поки що це — секрет, навіть друзі не в курсі, повідомили тільки найближчим людям.

До слова, сьогодні — міжнародний день мови жестів: як в Україні перекладають програми, концерти, кіно.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.