Догори
Дати відгук

У Тернополі школярі створили унікальний метод вирощування екологічної мікрозелені (ФОТО)

Вона здатна активно рости без використання будь-яких добрив і стимуляторів.

1 хв на прочитання21 Жовтня 2021, 21:30
Фото: Укрінформ Фото: Укрінформ
Поділитись:

На Всеукраїнській виставці досягнень юних натуралістів група тернопільських школярів продемонструвала свої розробки з вирощування екологічної мікрозелені. Про це повідомляє Укрінформ.

«Наші вихованці на виставці знайомлять відвідувачів із надзвичайно цікавим напрямком – вирощуванням мікрозелені. Їхня дослідницька робота «Мікрозелень – енергія, закладена природою» розкриває оригінальну методику вирощування мікрозелені, а також дає рекомендації щодо сільськогосподарських культур, які підходять для цієї новаторської справи», - розповів директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Герц.

За його словами, вирощуючи мініатюрну зелень у спеціально створених для цього умовах, учні переконалися, що вона здатна активно рости без використання будь-яких добрив і стимуляторів. Її паростки містять підвищену кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів, амінокислот. Вживання такої мікрозелені насичує організм людини вітамінами, дає запас енергії, сприяє очищенню організму.

Фото: Укрінформ

Він також зауважив, що апробований у Тернополі метод вирощування мікрозелені можна ефективно використовувати у кулінарній справі.

Нагадаємо, що на Миколаївщині колишні АТОвці вирощують лікарські рослини: чи прибутковий бізнес на шавлії

Фото: Укрінформ

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро