Догори
Дати відгук

На Рівненщині запустили веломаршрут до козацьких могил (ФОТО)

Туристав покажуть мальовничі місцини Волині.

1 хв на прочитання12 Вересня 2021, 21:39
Фото: Острожина туристична Фото: Острожина туристична
Поділитись:

Сьогодні на Рівненщині запустили новий туристичний велосипедний краєзнавчий маршрут, що охоплює низку археологічних та культурно-історичних пам’яток, прокладуть найближчої неділі у Рівненській області. Про це повідомила у Фейсбуці «Острожчина туристична».

«Стартуємо 12 вересня зі стадіону в Оженині. На маршруті побачимо пам'ятку археології «Козацькі могили», церкву Святого Миколая 1785 року, капличку у Бродові, понтонний міст, церкву Святої Трійці 1740 р. в Михалківцях, млин-вітряк, гігантський 750-тонний екскаватор та колишній маєток Марковича», – йдеться у публікації.

Фото: Острожина туристична

Також під час маршруту завдовжки до 35 км велотуристи побачать у Вільгорі пам'ятку археології у тутешньому городищі, подолають підвісний місток через Горинь. А ще разом із гідом милуватимуться неймовірним краєвидом біля церкви і камінного хреста, проїдуться мальовничими стежками цього куточка Волині.

Фото: Острожина туристична

Завершиться веломандрівка біля будинку лісника в урочищі Стадники, де туристи отримають майстер-клас з подолання рухомого містка на велосипеді.

Фото: Острожина туристична

Нагадаємо, що через Карпати пройде транс'європейський пішохідний туристичний маршрут.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.