Догори
Дати відгук

Бельгійці проклали веломаршрут між верхівками дерев (фото)

Вся споруда являє собою подвійне коло діаметром 100 метрів.

2 хв на прочитання25 Листопада 2020, 13:51
Всі фото: zn.ua Всі фото: zn.ua
Поділитись:

Неперевершену стежку для велосипедистів створили у Бельгії. Йдеться про незвичну та захоплюючу прогулянку по деревах. 

Велосипедні прогулянки по деревах - це піднята стежка, яка веде велосипедистів на висоту 10 метрів над землею, щоб вони могли проїхати серед вершин дерев. Вся споруда являє собою подвійне коло діаметром 100 метрів. Доріжка завширшки три метри має майже 700 метрів у довжину і плавно піднімається на висоту 10 метрів, перш ніж спуститися назад на лісове покриття.

Створили кругову доріжку бельгійські студії BuroLandschap та De Gregorio & Partners  Як  повідомляє zn.ua, Cycling Through The Trees є частиною велосипедної мережі в провінції Лімбург. 

Ландшафтний архітектор BuroLandschap та архітектор De Gregorio & Partners розробили конструкцію, щоб дозволити людям взаємодіяти з лісом, але з урахуванням, що атракціон повинен мати якнайменший вплив на його оточення.

Щоб зменшити вплив на ліс, конструкція була побудована за допомогою одного крана, який був встановлений у центрі кола, та з гвинтовими пальовими фундаментами, а це означає, що не використовувався бетон. Кілька дерев всеж треба було зрубати, і вони були включені у зупинку для відпочинку, побудовану біля атракціону.

"Найголовнішим для нас було побудувати споруду з найменшим можливим впливом на навколишнє середовище та чутливу природу", - пояснив засновник BuroLandschap Пітер Даєнен

Кругова доріжка з  Бельгії потрапила до шорт-листа інфраструктурного проекту року на Dezeen Awards 2020. Дейнен сподівається, що їзда на велосипеді по деревах приведе до лісу людей, які, як правило, не приїжджають і звернуть увагу на ліси поблизу Босландії. А це, в свою чергу, забезпечить збереження довкілля.

Відомо, в одеському ботсаду дозрів урожай полуничного дерева (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.