Догори
Дати відгук

На Півдні відбудовують завод з переробки фруктів

Обіцяють задіяти на переробці городини й садовини не менше сотні працівників.

1 хв на прочитання25 Листопада 2020, 10:52
pixabay. pixabay.
Поділитись:

На Херсонщині може запрацювати завод з переробки фруктів та овочів. Відповідно до наявної  інформації,   недіючий завод з переробки городини та плодів біля села Козачі Лагері викупили столичні підприємці, які вже мають завод з виробництва яблучного концентрату.

Як повідомляє newday.kherson.ua, на Херсонщині   не залишилося жодного великого підприємства з переробки городини та плодів — позакривалися після розвалу колгоспів. Хоча є сподівання, що бодай один такий завод біля села Козачі Лагері все ж відновлять, йдеться в повідомленні.

На підприємстві біля Козачих Лагерів уже відремонтували будівлі цехів та енергетичне устаткування виробництва, частково закупили обладнання. Готуються розливати питну воду з додаванням натуральних соків, виготовляти сиропи тощо. Та заздалегідь готуються використовувати для цього також імпортні банани, апельсини, інші „ходові“ фрукти.

Крім того, обіцяють задіяти на переробці городини й садовини не менше сотні працівників. А відтак, робочих місць у навколишніх селах побільшає.

Відомо, Україна стала головним постачальником меду до Європи (фото). 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.