Догори
Дати відгук

На Львівщині сад «завис» у повітрі: художниця вперше в Україні використала 3D-формат

Це як символ того, що нічого не минає просто так. Навіть зріза­не дерево дає нове життя.

1 хв на прочитання27 Травня 2021, 09:34
На Львівщині сад «завис» у повітрі: художниця вперше в Україні використала 3D-формат На Львівщині сад «завис» у повітрі: художниця вперше в Україні використала 3D-формат
Поділитись:

У Східниці відбувся унікальний мистецький проєкт «Сад висячих дерев», який у 3D-форматі на території готелю «Респект» створила заслужена художниця України Наталія Поліщук. Художниця за допомогою малярських технік, які застосувала вперше в Україні, розмалювала дерева так, що вони «зависли» у повітрі.

«Задум проєкту належить киянину Ігорю Коросу — директору Фонду Івана Франка, — каже Наталія Поліщук. — Він і запропонував зробити щось цікаве, бо люди настільки втомлені негативними подіями, які є в нашій країні: війна, ко­від, економічні негаразди…» , — говорить мисткиня.

Всього дерев, які зависли,  десять. Три з них — більш авангардні, ніби на зрізах дерев промальовані квіти. Це як символ того, що нічого не минає просто так. Навіть зрізане дерево дає нове життя.  За словами  художниці, це — своєрідний спро­тив ковіду, щоб надихнути людей, що знову все розквітне. І все буде добре. А з іншого боку — сім дерев, на яких промальована просторова ілюзія. Це задній фон локації, тобто цього садочка.

Мистецький проєкт «Сад висячих дерев» художниці Наталії Поліщук потрапив до Книги рекордів України.

До слова, в Україні стартує фотоконкурс пам’яток природи «Вікі любить Землю».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.