Догори
Дати відгук

На Львівщині директорка ліцею зацькувала школярок через целюліт

Директорка заявила, що не пускатиме учнів до навчального закладу, якщо вони не перевдягнуться.

1 хв на прочитання25 Лютого 2021, 10:30
Директорка заявила, що не пускатиме учнів до навчального закладу, якщо вони не перевдягнуться. Директорка заявила, що не пускатиме учнів до навчального закладу, якщо вони не перевдягнуться.
Поділитись:

На Львівщині директорка Соснівського ліцею № 2 Наталія Щербань публічно принизила учениць свого навчального закладу через одяг.

Про це повідомив один із батьків учнів Петро Дащук і виклав у мережу аудіозапис із фотографією директорки у спільноті «Наше містечко Соснівка» у Фейсбуку.

«Прошу звернути вашу увагу, яке ставлення директора школи  Щербань Н. І. до наших дітей!! Вот таке ставлення до дітей кожного дня!», — пише обурений батько.

Як чути із запису, в розмові зі старшокласниками директорка дозволяє собі некоректні висловлювання щодо їхнього зовнішнього вигляду. Одній зі школярок Наталія Щербань навіть дорікнула за целюліт. Директорка заявила, що не пускатиме учнів до навчального закладу, якщо вони не перевдягнуться.

«А чого в штанах? Я не поняла… На вулиці теплинь! На вулиці тепло, чого в робочих штанях?! Вже не обтягнуті, вже робочі… Ну, понятно, дєвки, готуєтесь збирати малину і клубніку», — дорікає старшокласницям Наталія Щербань.

«Що за манєра? Я в свої роки ще можу одіть на себе якусь шаль… Накинуть… А стояти — платком зверху накритися, як баба 30 років…»  — також каже директорка учням Соснівського ліцею.

До слова, пекельна стоматолог із Рівного продовжує роботу попри п’ять відкритих кримінальних справ (фото).

Не слід забувати про те, що хвиля дитячих самогубств сколихнула Україну. Серед причин експерти називають також булінг у школі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.