Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • На Львівщині через халатність посадовця незаконно видобули піску на 24 млн

На Львівщині через халатність посадовця незаконно видобули піску на 24 млн

На відчуженій землі незаконно видобували пісок.

1 хв на прочитання13 Квітня 2021, 13:34
На Львівщині через халатність посадовця незаконно видобули піску на 24 млн.Фото: ілюстративне На Львівщині через халатність посадовця незаконно видобули піску на 24 млн.Фото: ілюстративне
Поділитись:

У Львівській області директор одного з лісогосподарських підприємств через службову недбалість завдав державі збитків на 24 млн грн. Як повідомляє ДБР, установлено, що посадовець підписав акт прийому-передавання межових знаків, не провівши належної перевірки меж лісового господарства.

Внаслідок цього частина території, яка належить лісовому фонду, була відчужена суб’єкту підприємницької діяльності, який видобуває корисні копалини. На відчуженій землі незаконно видобував пісок.

Як зазначають правоохоронці, такі дії призвели до  збитків державі на понад 24 млн грн. 

12 квітня 2021 року до суду направлено обвинувальний акт стосовно директора одного з лісогосподарських підприємств Львівської області. Він обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки

Посадовцю загрожує  позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

До слова, Дніпром хочуть запустити туристичні маршрути з Києва до Канева.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.