Догори
Дати відгук

Міністр економіки вважає, що за 30 років Україна досягне кліматичної нейтральності

В Україні багато елементів цих політик вже впроваджується.

1 хв на прочитання19 Січня 2021, 18:15
Поділитись:

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко зі свого боку підкреслив, що досягнення кліматичної нейтральності у 2050 році є цілком реальною метою для України.

Про це міністр заявив в ході сьогодні в ході  засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської комісії “Європейський зелений курс”.

«Якщо розібрати стратегію «Європейського зеленого курсу», а також програмні документи ЄС щодо циркулярної економіки та сільського господарства (Farm to Fork), то ми побачимо, що в Україні багато елементів цих політик вже впроваджується», — зауважив Ігор Петрашко.

На його думку, Україні надалі треба правильно задати рамки кліматичної трансформації та вести діалог із ЄС з урахуванням попередніх досягнень і того, що Україна є союзником у досягненні кліматичних цілей на континенті.

Як відомо перехід до кліматичної нейтральності предбачає  економічну діяльність з нульовими викидами парникових газів. Таким чином країни ЄС   сподіваються загальмувати потепління на планеті.

До слова,  Денис Шмигаль заявив, що Україна  продовжує активний діалог із ЄС щодо формування та реалізації політики «Європейського зеленого курсу» (ЄЗК).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро