Догори
Дати відгук

Міністр економіки вважає, що за 30 років Україна досягне кліматичної нейтральності

В Україні багато елементів цих політик вже впроваджується.

1 хв на прочитання19 Січня 2021, 18:15
Поділитись:

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко зі свого боку підкреслив, що досягнення кліматичної нейтральності у 2050 році є цілком реальною метою для України.

Про це міністр заявив в ході сьогодні в ході  засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської комісії “Європейський зелений курс”.

«Якщо розібрати стратегію «Європейського зеленого курсу», а також програмні документи ЄС щодо циркулярної економіки та сільського господарства (Farm to Fork), то ми побачимо, що в Україні багато елементів цих політик вже впроваджується», — зауважив Ігор Петрашко.

На його думку, Україні надалі треба правильно задати рамки кліматичної трансформації та вести діалог із ЄС з урахуванням попередніх досягнень і того, що Україна є союзником у досягненні кліматичних цілей на континенті.

Як відомо перехід до кліматичної нейтральності предбачає  економічну діяльність з нульовими викидами парникових газів. Таким чином країни ЄС   сподіваються загальмувати потепління на планеті.

До слова,  Денис Шмигаль заявив, що Україна  продовжує активний діалог із ЄС щодо формування та реалізації політики «Європейського зеленого курсу» (ЄЗК).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Обмеження на експорт пального з РФ запроваджено безстроково
1 хв на прочитання44 хвилини тому
Названо 4 найкорисніші види м'яса: обов'язково запам'ятайте
1 хв на прочитаннягодина тому
Пентагон відреагував на заяви Польщі про зменшення підтримки України
1 хв на прочитання2 години тому
ЗСУ в Кліщіївці
Раз росіяни змушені обирати, звідки вивести свої сили, аби закрити проломи в іншому місці, то контрнаступ працює — експерт ISW
2 хв на прочитання3 години тому
Названо доступний овоч, який завдає справжнього «удару» по холестерину
2 хв на прочитання4 години тому
5 порад для прискорення метаболізму та швидкого схуднення
2 хв на прочитання5 годин тому
Росія почала навчання із комплексами ядерних ракет стримування
1 хв на прочитання10 годин тому
«Через складний рельєф місцевості»: Азербайджан визнав відповідальність за вбивство російських миротворців у Нагірному Карабаху
2 хв на прочитання11 годин тому