Догори
Дати відгук

Міндовкілля регулярно порушувало закон при видачі ліцензій на виробництво хімікатів

Порушення виявила Держрегуляторна служба під час перевірки

1 хв на прочитання16 Квітня 2021, 16:40
Міндовкілля регулярно порушувало закон при видачі ліцензій на виробництво хімікатів Міндовкілля регулярно порушувало закон при видачі ліцензій на виробництво хімікатів
Поділитись:

Працівники Держрегуляторної служби (ДРС) під час перевірки діяльності Міндовкілля виявили порушення закону відомством у сфері видачі ліцензій підприємцям на виробництво особливо небезпечних хімікатів та поводження з небезпечними відходами. Про це повідомляє пресслужба Держрегуляторної служби.

Під час перевірки з боку Міндовкілля були виявлені порушення у формуванні та веденні ліцензійних справ. Також з Мінекоенерго не було передано документи, подані для отримання ліцензії в електронному вигляді, до новоствореного Міндовкілля як правонаступника.

Також представники ДРС встановили, що Міндовкілля були прийняті рішення про відмову у видачі ліцензій з підстав, які визначені законодавством для залишення заяв без розгляду, чим порушили вимоги Закону. Водночас зафіксовано порушення строку прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Крім того, були встановлені випадки проведення контролю посадовими особами Міндовкілля, якими відповідно до положення про структурний підрозділ, не передбачено виконання таких функцій.

Держрегуляторна служба своїм розпорядження дає Міндовкілля 30 днів для усунення порушень.

Причому рішення ДРС під час проведення перевірок органів державної влади є остаточними та не підлягають оскарженню в суді, якщо інше не передбачено законом.

Тим часом на Львівщині через халатність посадовця незаконно видобули піску на 24 млн.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.