Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Міндовкілля порушувало законодавство при видачі ліцензій — перевірка Держрегуляторної служби

Міндовкілля порушувало законодавство при видачі ліцензій — перевірка Держрегуляторної служби

В результаті під час перевірки було складено акт.

2 хв на прочитання16 Квітня 2021, 14:57
Міндовкілля Міндовкілля
Поділитись:

Працівники Держрегуляторної служби (ДРС) під час перевірки діяльності Міндовкілля виявили порушення закону відомством у сфері видачі ліцензій підприємцям. Зокрема, йдеться про виробництво особливо небезпечних хімікатів і поводження з небезпечними відходами.

Як  повідомляє пресслужба Держрегуляторної служби, під час перевірки  були виявлені порушення у формуванні та веденні ліцензійних справ. Крім цього виявлено,  що  з Мінекоенерго не було передано документи, подані для отримання ліцензії в електронному вигляді, до новоствореного Міндовкілля як правонаступника.

Представники ДРС встановили певні факти неправомірності видачі ліцензій. Так,  у  Міндовкілля були прийняті рішення про відмову у видачі ліцензій з підстав, які визначені законодавством для залишення заяв без розгляду.  Водночас зафіксовано порушення строку прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.
Перевіряючими  були встановлені випадки проведення контролю посадовими особами Міндовкілля, які відповідно до положення про структурний підрозділ, не мають виконувати такі функції. Вже не вперше юристи  GreenPost  у межах спецрозслідувань відстежують порушення у різних сферах діяльності Міндовкілля та перевищення ним повноважень.
Держрегуляторна служба своїм розпорядженням планує надати Міндовкілля  30 днів  для усунення порушень. Відомо, що  рішення ДРС щодо  проведення перевірок органів державної влади є остаточними та не підлягають оскарженню в суді, якщо інше не передбачено законом.

Здається, ніби міністерство кому хоче — видає ліцензії наліво і направо, кому не хоче — відмовляє, тим самим безпідставно блокуючи діяльність підприємств. Складається враження, що міністерство в особі пана Абрамовского займається бізнесом у власних інтересах, а не захистом навколишнього природного середовища та виконанням безпосередніх обов'язків.

Нагадаємо, ми писали про те, що  Міндовкілля починає Всеукраїнський дерибан лісу.

Раніше ми розповідали про нову корупційну схему від міністерства Абрамовського. Міндовкілля встановлює нові правила, що суперечать закону про ОВД.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.