Догори
Дати відгук

Медики пояснили, які 4 типи продуктів позбавлять від запорів

Усі ці продукти містять корисні для здоров'я харчові волокна

1 хв на прочитання07 Квітня 2021, 06:40
Які 4 типи продуктів позбавлять від запорів Які 4 типи продуктів позбавлять від запорів
Поділитись:

Харчові волокна, або просто клітковина, мають цілу низку переваг від боротьби із зайвою вагою до скорочення кількості токсинів, що викликають уремію, а головне це подолання закрепів. Дієтологи визначили 4 кращих видів продуктів, які їх містять. Повідомляє The Health Site.

Цільнозернові. Зовнішній шар зерна або висівки містять клітковину. Цільнозернові злаки вівса, ячменю та жита також мають у своєму складі безліч найважливіших вітамінів та мінералів дуже корисних для здоров'я. На жаль, під час очищення зерен висівки видаляються, і рівень клітковини набагато знижується.

Фрукти. У ягодах, грушах, динях і апельсинах безліч клітковини. Це кращі її фруктові джерела. Наприклад, в сирій груші середнього розміру 5,5 г клітковини, а в склянці свіжої полуниці - 3 г цієї поживної речовини. Багато клітковини також в авокадо, бананах та яблуках.

Овочі. Броколі, буряк, морква, французький артишок, брюссельська капуста і кукурудза — ось овочі з високим рівнем клітковини. У склянці сирої моркви 3,6 г, а сирого буряка 3,8 г, цілих 2,4 г клітковини доводиться на склянку броколі, 3,3 г на чашку брюссельської капусти.

Горіхи й насіння. В різних видах насіння, включаючи гарбузове, соняшникове, кунжутне, а також в мигдалі, кедрових горішках, фісташках та каштанах високий рівень клітковини. У жмені горіхів чи насіння міститься до 35% добової дози клітковини.

Нагадаємо, науковці пояснили, який продукт захистить від кількох видів раку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost