Догори
Дати відгук

Медична працівниця розповіла МОЗ, як можна налагодити COVID-вакцинацію, й отримала за це бан

Довіра до влади від цього не зросла.

3 хв на прочитання16 Вересня 2021, 13:34
Маска Маска
Поділитись:

Ніна Козловська, очільниця руху медиків «Будь, як Ніна», розповіла, що її частково заблокував МОЗ на своїй Фейсбук-сторінці, позбавивши можливості коментувати.

«Я, медик, заблокована за те, що висловила свою думку щодо вакцинації. З’явилася велика підтримка людей щодо моєї думки, розгорілася дискусія. МОЗ не сподобалась правда, мої коментарі стерті, а свій текст МОЗ акуратно підкоригував. Замість того, щоб із медиками йти на контакт, радитися, дискутувати, нас блокують. Ми вже не маємо права на власні думки, які «неугодні» МОЗ», — констатує Ніна Козловська.

Вона вважає, що вакцинація проти COVID-19 в Україні провалюється («людей уже силою та залякуваннями звільненням примушують до неї») через брак довіри до влади — «довіри до тих, хто сидить в Офісі Президента, Кабміні, Верховній Раді, МОЗ».

«Ви так красиво та стільки всього за останні роки наобіцяли людям, і медикам зокрема, а натомість забираєте в них останнє. Ви закриваєте лікарні та школи, медики працюють майже задарма, у пенсіонерів, які пропрацювали все своє життя, пенсія по 2000 грн, і ту ви уже хочете зовсім забрати. Люди, які пропрацювали по 10–30 І більше років на роботі, скорочуються та викидаються на вулицю. Ви забрали у людей майже всі пільги і вислуги. У нас уже майже найнижчий рівень життя у світі. Більшість людей у нас уже не живуть, а виживають. Люди вже реально голодують. Але хіба вам, із вашими мільйонними статками, зрозуміти нас, простих людей? Вам простіше нас просто знищити, аніж щось для нас зробити. І ви хочете, щоб люди після цього вам довіряли та вакцинувались?» — звертається Ніна Козловська до можновладців.

Активістка переконана, що варто не дивитись на інші країни, а думати про свою.

«Кожна країна, як людина, індивідуальна. Одній людині можуть підійти якійсь ліки, іншій ні, так само і країні. Чому вам не робити все, як підходить нашим людям, з турботою та користю для них?»
— Ніна Козловська.

Медсестра пропонує гарно продумати вакцинацію, залучивши лікарів та науковців, наприклад, зробити людям безкоштовні тести на антитіла, обстежувати перед вакцинацією тих, хто в зоні ризику, зробивши їм елементарні аналізи.

«Не всім підходить вакцина. Те, що ви приховуєте, що після вакцинації є багато ускладнень і навіть смертей, і що вакциновані хворіють ще швидше, не значить, що люди про це не дізнаються. Люди спілкуються між собою, передають інформацію одне одному. І чому не ведеться жодна статистика щодо цього? 

Люди вам почнуть довіряти, коли побачать, що про них справді думають і дбають. Поки що цього і близько немає. Сьогодні ви нас залякуєте, а що завтра, відстрілювати вже почнете?!»
— Ніна Козловська.

Активістка закликає всіх українців не жити сьогоднішнім днем, дбаючи лише про себе, а думати про майбутнє наших дітей, про майбутнє України.

«Пора прокидатись і міняти Україну! Досить бути покірними рабами на своїй рідній землі!» — переконана Ніна Козловська.

Також ми розповідали, що МОЗ не може відповісти, хто «спускає план» із вакцинації проти COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.