Догори
Дати відгук

Меду буде більше: зареєструвати пасіку стане простіше

Питання реєстрації пасік стоїть на порядку денному по бджільництву в Мінекономіки.

1 хв на прочитання22 Травня 2020, 13:59
pixabay pixabay
Поділитись:

Мінекономіки підготувало наказ,   покликаний зробити процес реєстрації пасік більш простим і зручним для бджолярів.

«Вже підготований наказ, який передбачає спрощення процедури реєстрації пасік. Ми зараз консультуємося з колегами з Міністерства цифрової інформації щодо того, як зробити процес реєстрації пасік простішим і зручнішим та зменшити безпосередню потребу контактувати пасічникам з представниками регіональних органів, які здійснюють реєстрацію пасік», — заявив керівник експертної групи політики якості директорату сільського розвитку Мінекономрозвитку Олександр Лозовицький, пише  agroportal. 

За його словами, бджолярам буде запропоновано реєстрацію в електронному форматі, а для тих, хто не має такої можливості, збережуть класичний паперовий варіант.

Як повідомив чиновник, наказ  знаходиться на фінальній стадії, і ним буде переглянуто 90% підзаконних актів по бджільництву. Також у документі переглядається вартість реєстрації пасік, яку планують прив’язати до кількості бджолосімей.

Нагадаємо, Уряд розширив напрямки підтримки галузей тваринництва і бджільництва в 2020 році. Підтримка бджільництва цього року запроваджується вперше.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.