Догори
Дати відгук

Мальований: Екологічні штрафи не є самоціллю для Держекоінспекції

Але їхній обсяг, все-таки, є важливим показником для ДЕІ

1 хв на прочитання11 Червня 2020, 11:41
Поділитись:

Голова Державної екологічної інспекції вважає, що робота екологічної інспекції не повинна оцінюватися за сумами штрафів, виписаних порушникам. Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.

«Штрафи та їхній обсяг не являються для нас якоюсь самоціллю. Метою діяльності є чисте довкілля – щоб не було підприємств, які забруднюють довкілля. Але поки ми не досягли цілі, то обсяг штрафів є одним із критеріїв. Але йдеться про кількість коштів, які дійдуть до бюджету. Тому що сьогодні нараховується сума Х, а реально до бюджету надходить десята частина. Я буду боротися, щоб ці цифри максимально співпадали», - запевнив чиновник.

Нагадаємо, Андрія Мальованого призначили головою Держекоінспекції 20 травня. До цього він очолював Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Згідно з офіційною біографією, Андрій Мальований закінчив технічний ліцей Національного технічного університету України «КПІ» та Національний технічний університет України «КПІ». Має дві вищі землевпорядні освіти.

До цього із листопада 2019 року виконувачем обов’язків голови  Державної екологічної інспекції України був Єгор Фірсов. Відомо, що він брав участь у конкурсі на посаду голови ДЕІ, але не зміг успішно скласти тестових завдань, щоб претендувати на перемогу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.