Догори
Дати відгук

Малі підприємці отримають грантову підтримку від держави

Йдеться про кредит на вигідних умовах на суму понад 100 тисяч гривень.

1 хв на прочитання27 Січня 2021, 13:08
Фізичні особи-підприємці з-поміж колишніх заробітчан отримають вигідні кредити на розвиток бізнесу Фізичні особи-підприємці з-поміж колишніх заробітчан отримають вигідні кредити на розвиток бізнесу
Поділитись:

На розвиток малого бізнесу, зокрема, і пов'язаного із сільським господарстовм, держава готова надати колишнім трудовим мігрантам, які повернулися в Україну, кредит. Про це 27 січня на засіданні Уряду сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.  

"Сьогодні у нас на порядку денному законопроєкт, який пропонує фактично надати грантову підтримку для наших трудових мігрантів, які повернулися в Україну та хочуть відкрити тут власну справу", - сказав Шмигаль.

За його словами, Уряд пропонує, щоб людина могла взяти до 150 тисяч гривень на відкриття власної справи. Одна із важливих умов - людина має інвестувати й власні кошти у сумі не менше за ту, яку видає держава. 

Голова Кабміну виловив сподівання, що підтримка від держави дасть стимул людям залишатися в Україні та відкривати малий або сімейний бізнес. 

Раніше стало відомо, яку допомогу отримає український бізнес, що постраждав під час карантину. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost