Догори
Дати відгук

Майже 80 % тяжкохворих на коронавірус вакцинованих росіян мають куплений сертифікат — російський посадовець

Перевірити це можна за допомогою спеціального аналізу на наявність маркерів препарату.

1 хв на прочитання26 Жовтня 2021, 09:35
Вакцинація Вакцинація
Поділитись:

Приблизно  80 % росіян, які говорять про те, що зробили щеплення «Супутником V», але захворіли на коронавірус у важкій формі, купили сертифікат про вакцинацію. Таку думку висловив директор Національного дослідницького центру епідеміології і мікробіології імені М. Ф. Гамалії Олександр Гінзбург, повідомляє ТАСС.

Гінзбург пояснив, що перевірити, чи вакцинувалася людина «Супутником V» чи ні, можна за допомогою спеціального аналізу на наявність маркерів препарату.

«Ми бачимо, що в людей немає цих маркерів у 80 % випадків», — сказав він.

Науковець також припустив, що ті публічні справи про купівлю сертифікатів про вакцинацію, які сьогодні існують в РФ, є лише частиною того, що відбувається насправді.

«Люди витрачають гроші, а потім за власні ж гроші хворіють і вмирають. Вони обманюють самі себе. У них, мабуть, психологічно змінюється уявлення. Вони думають, що справді щеплені, послаблюють карантинні обмеження. І ризик захворювання у них різко зростає в результаті того, що в них змінюється поведінка. Крім того, вони піддають смертельній загрозі інших», — завершив він.

Тим часом українські вакциноскептики застерігають від купівлі COVID-сертифікатів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.