Догори
Дати відгук

Лохина на українських ринках дешевшає

Мова йде про лохину закритого грунту

1 хв на прочитання18 Червня 2020, 17:00
pixabay pixabay
Поділитись:

Рекордно високі ціни на перші партії лохини закритого грунту на ринку України різко почали знижуватися буквально на самому початку сезону. Про це  повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Ідеться про те, що минулого тижня українські садівники пропонували до продажу перші партії лохини закритого грунту за ціною 400-450 грн / кг ($ 14,96-16,83 / кг).

"На сьогоднішній день ціни різко знизилися - на даний момент виробники пропонують до продажу місцеву лохину не дорожче 300-400 грн / кг ($ 11,22-14,96 / кг). Так, тільки за вихідні ціна на українську лохину знизилася в середньому на 25%", - зазначається у повідомленні.

Аналітики зауважують, що лохина відкритого грунту на українському ринку з'явитися не раніше, ніж в початку липня.  Затримка сезону ягоди  відкритого грунту  пояснюється хвилею весняних заморозків, а також затяжними дощами в основних регіонах виробництва, що не сприяє швидкому дозріванню даної культури.

"Сьогодні лохина в Україні вартує  в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року",  - інформує видання. І додає, що  садівники практично не сумніваються в тому, що дана ягода знову буде знижуватися в ціні, особливо коли на ринок масово вийдуть виробники лохини відкритого грунту.

Відзначимо, дешевшої полуниці у цьому сезоні вже не буде, а рання малина виявилась також дуже дорогою.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.