Догори
Дати відгук

Лісівники Волині та Рівненщини вже заліснили 3028 га землі

Висаджували переважно дуб та сосну.

1 хв на прочитання14 Квітня 2024, 12:04
Лісівники Заліснення землі Відновлення природи Лісівники Заліснення землі Відновлення природи
Поділитись:

Лісівники Волині та Рівненщини вже на кілька кроків від завершення лісокультурної кампанії цієї весни. Загалом уже заліснили 3028 га, висадивши понад 19 млн сіянців, інформує Поліський лісовий офіс.

Вчора вони поставили «зелену крапку» весняного відновлення-2024 і на Ківерцівщині. Тут заліснили всі ділянки, відведені під заготівлю минулого року. А це загалом - 177, 4 га.

Висаджували переважно дуб та сосну. Разом вийшло більше мільйона сіянців. У цих краях - ідеальні умови для зростання згаданих порід.

Допомагали лісівникам висаджувати маленькі дерева у Мощаницькому лісництві колективи Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Волинський обласний центр зайнятості.

«Буде гарний якісний ліс. Років так за 60. Після численних доглядів та постійної охорони», - розповідали учасникам заходу працівники філії «Ківерцівське лісове господарство» ДП "Ліси України"

Вирощення лісу - справа десятків років. Сосна стає зрілою в 80-річному віці. Дуб росте до 100 літ. Весь це час лісівники дбатимуть, щоб висаджені маленькі сіянці стали якісними ресурсними лісами. Робитимуть максимально все, щоб ці ліси були комфортні для відвідування.

Лісовідновлення проводиться як на ділянках після заготівлі, так і в місцях, де досі лісу не було. Цієї весни таких створено 61 га.

Нові ліси плануються і на землях, які у держлісфонд передають громади. Така партнерська співпраця в результаті принесе збільшення площі лісистості на Волині та Рівненщині.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.