Догори
Дати відгук

Лікарку швидкої ледь не задушили, коли вона приїхала на виклик (відео)

На медика накинулися родичі пацієнтки

1 хв на прочитання10 Жовтня 2020, 22:39
Поділитись:

У Запоріжжі стався інцидент – на медиків швидкої напали агресивні родичі пацієнтки, до якої ті приїхали на виклик. Лікарка, яка намагалася надати допомогу хворій жінці, зрештою сама опинилася на лікарняному ліжку. Про це повідомляє видання ALEX.UA.

Лікарі приїхали на виклик до жінки, у якої була пневмонія. Пацієнтка перестала подавати ознаки життя, а лікарка швидкої допомоги намагалася її реанімувати. Коли їй це не вдалося, розлючені родичі накинулися на неї з кулаками.

«Жінка хворіла 5 днів. Попередньо 30-го числа до неї виїздила швидка допомога і була діагностована пневмонія. Жінці пропонувалася госпіталізація, але родичі відмовилися», – розповідає Марина Карпова – завідувачка підстанції служби швидкої допомоги Шевченківського району.

За словами медиків, на лікарку кидалися і душили. Зараз вона у лікарні. Рідні померлої довели родичку до такого стану, адже уникали госпіталізації, та ще й приховували її хворобу. Після розтину у жінки, якій надавалася допомога, підтвердилася коронавірусна інфекція, тому бригада, яка там перебувала, двічі піддавалася небезпеці.

Нападники перед лікаркою так і не вибачились. За фактом нападу у поліції відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, лікарі розповіли, яка небезпека чатує на людей після одужання від COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.