Догори
Дати відгук

Лікарі визначили найкращі продукти для очищення печінки від токсинів

Печінка також страждає від притоку різних токсинів.

2 хв на прочитання26 Травня 2022, 11:11
Поділитись:

Від печінки залежить правильне функціонування нашого організму. Вона очищає організм від шкідливих продуктів, обміну речовин та токсинів. Але цей важливий орган людського тіла потребує нашої допомоги.

У багатьох випадках вона здатна відновитись після наслідків бурхливого життя або після будь-якого захворювання. Але ми не можемо очікувати, що вона не потребує нашої допомоги та уваги. І тут насамперед важливо правильно харчуватися, не бити по печінці, як кажуть лікарі, «боксерським ударом». Крім того, як і інші органи, печінка також страждає від притоку різних токсинів.

І в такій ситуації, на думку дієтологів, найкращою підмогою стануть каші, нежирне м’ясо, горіхи та перець. Саме їх рекомендують лікарі для очищення печінки.

Велику кількістю корисних компонентів для печінки має вівсяна каша. Вона містить клітковину, калій, фосфор, магній, сірку, хлор, кальцій, залізо. Робить позитивний вплив на всю травну систему: шлунок, печінку, кишечник. Крім того, вівсянка знижує навантаження на печінку, адже продукт займається абсорбцією жиру. Також вона допомагає виводити токсини.

Але варто розуміти, що вівсянка має і свої протипоказання. Тому її їсти треба дуже акуратно. Краще перед тим, як додавати її в раціон, проконсультуватися з лікарем.

Але якщо у людини немає ніяких серйозних захворювань шлунково-кишкового тракту, то можна обійтися і без цього.

Не варто забувати і про гречану кашу. Так як вона теж дуже корисна для організму людини. Така каша містить в собі фолієву кислоту, клітковину, амінокислоти, вітаміни В і Р, мікроелементи (мідь, марганець, магній, фосфор, залізо і т.д.). Також ця каша допомагає організму виводити шлаки. А це найкорисніше властивість для печінки, яка як раз і бореться з цими шлаками в організмі.

І на третьому місці знаходиться пшенична крупа. Вона містить в собі антиоксиданти, білки, залізо, фосфор, натрій, магній, вітаміни В1, В2, Е. Ця крупа також добре виводить шлаки і отрути з організму.

До слова, 4 продукти, які допомагають розріджувати кров.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.