Догори
Дати відгук

Лікар пояснив, яке облисіння можна вилікувати, а проти якого медицина безсила

Навіть якщо людина втрачає волосся й лікування їй не допомагає, в косметології є засіб, який поверне густу шевелюру.

1 хв на прочитання19 Січня 2021, 07:10
Поділитись:

Кардіолог вищої категорії Олександр М'ясников розповів, яке облисіння можна вилікувати, а яке — ні. Він пояснив, що існує андрогенетична схильність, що робить волосся більш тонким і рідким, — у цьому випадку алопеція є наслідком спадковості та «увімкнення» певних генів. Якщо облисіння спричинене саме цим фактором, вилікувати його не можна — ліків проти нього сьогодні просто не існує.

«Через генетичні та гормональні причини єдиним ефективним способом корекції є пересадка волосся», — розповів Олександр М'ясников.

Своєю чергою, додав медик, облисіння може бути дифузним, тобто провокуватися впливом на організм стресу, нестачі заліза та порушення в роботі щитовидки. В цьому випадку відновити густоту та сильну шевелюру цілком можливо, якщо вилікувати або скорегувати першопричину.

Крім того, зауважив лікар, негативно впливати на стан зачіски можуть грибкові інфекції голови, але вони також піддаються лікуванню. Потрібно лише відвідати фахівця-трихолога або косметолога, який призначить стратегію лікування.

Тим часом у Києві через ЖЕК замерз на смерть двірник-індус (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.