Догори
Дати відгук

У Києві через ЖЕК замерз на смерть двірник-індус (фото)

Тепер комунальники удають, що перший раз про нього чують

3 хв на прочитання18 Січня 2021, 20:31
Поділитись:

Шокуючий за своїм цинізмом й нелюдяністю випадок стався у Києві. У столиці на смерть замерз двірник з Індії, якого звільнив і не пустив додому за речами ЖЕК.

На Героїв Космосу, 1 знайшли тіло замерзлого 37-річного чоловіка. Ним виявився двірник, який працював тут останні два роки, але був родом з Індії. Жив чоловік у підвалі, яке перетворив на житлове приміщення.

Фото "Сегодня"

Кілька днів тому, за повідомленнями місцевих жителів, індуса госпіталізували з аневризмою. Два дні він пролежав без свідомості під крапельницею, після чого повернувся додому. Але ЖЕК чоловіка через втрату працездатності звільнив, підвал закрив на ключ і не пустив його туди. А у двірника там залишилися речі, одяг, гроші та смартфон.

Якимось чином чоловік опинився в одному кросівку, штанях і сорочці, з перемотаною головою на вулиці. У підсумку після морозної ночі двірника знайшли мертвим в покинутому автобусі без вікон на дитячій площадці.

Трохи більше про замерзлого на морозі двірника розповіли безпосередньо його колеги. Повідомляє "Сегодня".

"Ми його звали Аптаром, хоча як саме правильно вимовляється його ім'я – це сказати складно. Йому було 37 років, родом він був з Індії, там у нього сім'я. Він справді допомагав нам, двірникам, отримував за свою роботу якісь невеликі гроші, але чи був влаштований офіційно – це питання до нашого керівництва, – розповіла нам одна двірничка, що відмовилася називати своє ім'я. – Подейкують, що він хворів на епілепсію, міг іноді випити. При цьому був місцевим улюбленцем, а мені – як син. Коли йому стало зле тиждень тому, одна з двірничок викликала йому швидку, його забрали в лікарню. Через два дні після перебування в лікарні його начебто виписали. За іншими даними, він пішов звідти сам. Захотів повернутися в підвал на ніч, але той вже був закритий".

У місцевому ЖЕКу, який розміщується на вулиці Якуба Коласа, 15-Б, керивництво ховається від журналістів, а працівники говорять, що взагалі не знають такого чоловіка й він в них ніколи не працював. У така відповідь абсолютно різниться з тим, що неофіційно розповіли нам двірники і місцеві жителі.

"Він дійсно прибирав наші двори, іноді ми його просили за невелику винагороду перенести громіздкі речі. Був дуже доброю і безвідмовною людиною. Можливо, що ЖЕК просто відхрестився", – розповіла мешканка будинку на проспекті Леся Курбаса.

За її словами, в Аптара в Індії залишилися мама і брат.

Ситуацію прояснили в поліції Святошинського району Києва, де не тільки підтвердили смерть двірника-іноземця, а й повідомили, що шукають можливих винуватців у його смерті.

"Відкрите і розслідується кримінальне провадження за статтею "Вбивство". Про померлого відомо, що він дійсно офіційно не працював в цьому ЖЕКу, але все ж мав до нього стосунок. Нам в ЖЕКу сказали, що ключі від його комірчини у нього були. Крім того, ми не відкидаємо, що слідчі зможуть перекваліфікувати статтю на "Залишення в небезпеці", але поки нам не надходило відповідної заяви", – говорить пресофіцер Святошинського управління поліції Тетяна Мельник.

За її словами, поліція вже проінформувала представництво Індії в Україні, дипломати пообіцяли після закінчення судово-медичної експертизи взяти на себе витрати, пов'язані з похороном цього чоловіка.

Нагадаємо, за вихідні у Києві 17 людей потрапили до лікарень через морози. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.