Догори
Дати відгук

Лікар пояснила, симптомом яких хвороб є частий головний біль навесні

Зміни погоди провокують загострення хронічних захворювань

1 хв на прочитання01 Квітня 2021, 23:41
Симптомом яких хвороб є частий головний біль навесні Симптомом яких хвороб є частий головний біль навесні
Поділитись:

На прихід справжньої, теплої та сонячної весни організм може відреагувати частим головним болем та мігренями. Чому так трапляється, розповіла терапевт Людмила Лапа.

Лікарка пояснила, що частий головний біль навесні показує те, як організм реагує на зміну сезонів — зміна кліматичного і температурного режимів, світлового дня. Такий біль може бути сигналом загострення хронічних захворювань, типового для перехідного часу року.

«Мігрені й головний біль сигналізують про вже наявні проблеми з судинами, в тому числі з тиском та його перепадами», - говорить Лапа.

Терапевт уточнила, що якщо людина страждає від перепадів тиску, навесні її стан може погіршуватися особливо істотно через брак вітамінів. Зокрема, недостатній рівень вітамінів В і D в організмі сприяє ослабленню судин, що підвищує їх схильність до спазмів. Звідси — багато неприємних відчуттів, включаючи головний біль.

Лікарка додала, що авітаміноз у людини може розвиватися також через порушення в шлунково-кишковому тракті, які заважають повноцінно засвоювати корисні речовини.

А от при підвищеному тиску обов'язково треба пропити курс ліків, які його знижують. Які з них кращі порадить кардіолог.

За матеріалами medikforum.

Нагадаємо, науковці винайшли новий та несподіваний метод лікування жіночого безпліддя. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.