Догори
Дати відгук

Купив «про запас» пального та ледве не згорів від вибуху(ФОТО)

Чоловік отримав 80% опіків тіла.

1 хв на прочитання22 Травня 2022, 21:56
Поділитись:

35-річний чоловік з Пустомитівської громади на Львівщині зберігав бензин у каністрі, яка протікала. Недопалок сигарети спричинив вибух, внаслідок якого чоловік отримав 80% опіків тіла. Його вже прооперували у львівській лікарні.

«Сьогодні ситуація із паливом в країні змушує людей купувати бензин «про запас», часто забуваючи про правила безпеки. Наш пацієнт зберігав пальне у старій каністрі, яка, як виявилось, протікала. Вибух спричинив звичайний недопалок сигарети. На щастя, поруч були рідні, які вчасно загасили вогонь, тим самим зберегли життя чоловіку», – повідомили у прес-службі Першого медичного об’єднання Львова, пише Zaxid.net

Чоловіка у шоковому стані доставили в опіковий центр лікарні Св. Луки. Там йому провели три операції.

«Пацієнту провели висікання мертвої шкіри і покрили рани спеціальним штучно створеним хімічним покриттям – супратель, схожим на шкіру. Його використовують для лікування поверхневих та глибоких опіків, що сприяє швидкому загоєнню ран. Чотири доби його лікували в палаті інтенсивної терапії для корекції опікового шоку», – пояснив лікар-комбустіолог Центру термічної травми та пластичної хірургії лікарні Олександр Дунаєв.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.