Догори
Дати відгук

Кордони Австраліїї будуть закритими до 2022 року

Австралія закрила свої кордони для негромадян і нерезидентів 20 березня 2020 року.

2 хв на прочитання18 Січня 2021, 10:55
Поділитись:

До кінця цього року Австралія навряд чи дозволить вільний перетин кордону іноземцями та нерезидентами. Про це в ефірі телеканалу АВС заявив міністр охорони здоров’я Австралії Брендан Марфі.

«Думаю, що відповідь, вірогідно, ні», — відповів він на запитання про реалістичність відкриття кордонів у 2021 році. 

На його переконання, цього року в Австралії діятимуть «серйозні обмеження на перетин кордону».

«Навіть, якщо нам вдасться вакцинувати багато мешканців, невідомо, чи завадить це поширенню вірусу. Тому вірогідно карантин триватиме ще певний час», — сказав міністр.

Нагадаємо: Австралія закрила свої кордони для негромадян й нерезидентів 20 березня 2020 року. Окрім цього й самим австралійцям було заборонено покидати країну для неважливих подорожей.

Тим часом про вакцинацію: відомо про перші жертви, які постраждали у битві за колективний імунітет та зниження статистики захворювання на Covid-19. За кордоном почали повідомляти про випадки, коли люди хворіють після щеплень. Такі повідомлення поки поодинокі, також є випадки, які потребують уточнення та можуть бути панічними фейками, однак правда є такою, що побічні негативні ефекти можливі. Про виявлене захворювання на Covid-19 через два тижні після щеплення вакциною Pfizer повідомив американський конгресмен-республіканець Кевін Брейді. Також мексиканська влада заявляла, що вивчає справу 32-річної лікарки, яку госпіталізували з підозрою на енцефаломієліт після отримання нею вакцини Pfizer-BioNTech проти коронавірусу. У Росії Незалежна асоціація лікарів заявляла про ускладнення, з якими госпіталізували до лікарні людей після щеплення вакциною Sputnik V

Світові виробники кожної з вакцин попереджають про можливі негативні наслідки після щеплень для визначених груп населення, також побічні ефекти можуть виникати через неправильну підготовку людини до процедури чи недотримання вимог зберігання препаратів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.