Догори
Дати відгук

Жінка потрапила до реанімації після щеплення відомою вакциною проти коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я Мексики заявило, що попередній діагноз – енцефаломієліт (запалення головного та спинного мозку).

1 хв на прочитання03 Січня 2021, 22:40
Поділитись:

Мексиканська влада заявила, що вивчає справу 32-річної лікарки, яку госпіталізували з підозрою на енцефаломієліт після отримання нею вакцини Pfizer-BioNTech проти коронавірусу. Про це повідомляє Reuters.

Медпрацівниця, ім’я якої не називають, потрапила до реанімаційного відділення державної лікарні після того, як у неї виникли судоми, ускладнення дихання та висипання.

Міністерство охорони здоров’я Мексики заявило, що попередній діагноз – енцефаломієліт (запалення головного та спинного мозку).

У відомстві додали, що хвора виявилася схильною до алергічних реакцій, а під час клінічних випробувань не було жодних даних про те, що у когось з піддослідних розвивалося запалення мозку після застосування вакцини.

Видання зазначає, що не вдалося зв’язатися з Pfizer та BioNTech для отримання коментаря з приводу цього інциденту. 

Тим часом міністр охорони здоров'я України  Максим Степанов заявив, що Україна цілком готова до того, аби розпочати вакцинацію від коронавірусу.

Очільник МОЗ додав, що вакцинація  буде проводитися безпосередньо в регіонах, щоб забезпечити всі умови для того, аби вакцину використали вчасно й вона не зіпсувалася.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.