Догори
Дати відгук

Компанія Маска з мозкового інтерфейсу чіпуватиме людей вже у цьому році

В 2020 році Маск розповів про успішний експеримент з вживлення чіпа в мозок свині.

1 хв на прочитання25 Січня 2022, 13:11
Поділитись:

Компанія Ілона Маска (Elon Musk) Neuralink, яка займається розробкою технологій для інтерфейсу мозкового комп'ютера, шукає директора з клінічних випробувань. Це є підтвердження того, що незабаром компанія зможе здійснити свою первинну мету та вбудувати чіп у людський мозок.

В описі посади йдеться, що новий керівник клінічних випробувань контролюватиме давно обіцяні стартапом тести  медичного пристрою на людях. Маск зазначив, що першими людьми, які випробують мікрочип, будуть люди з серйозними травмами хребта.

Чіп Neuralink є пристроєм для обміну інформацією між мозком та зовнішнім пристроєм. Він виконаний у формі монети, інформація з нього передається на відстань до 10 м зі швидкістю 1 Мбіт/с, а акумулятора вистачає на день роботи. Магнітна зарядка підключається до голови під час сну.

Ще в 2020 році Маск розповів про успішний експеримент з вживлення чіпа в мозок свині. Це дозволило вченим стежити за активністю дотикових центрів мозку тварини. Минулого року чіп Neuralink імплантували дев'ятирічної мавпі, яка навчилася грати в Pong силою думки.

У майбутньому Neuralink планують використовувати, щоб повертати рухливість кінцівкам, боротися з депресіями, спалахами гніву, лікувати травми головного мозку та інші недуги.

До слова, у дітей, які без міри "сидять" у смартфоні, можуть погіршитися зір і слух.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.