Догори
Дати відгук

Кількість потребуючих кисню шалено зросла, за 22 дні показники вийдуть на рівень квітня 2021 — волонтер

За останній тиждень кількість звернень за концентраторами так виросла, що лякає.

2 хв на прочитання18 Вересня 2021, 15:43
Поділитись:

Про ситуацію з концентраторами та хворими на ковід написала у Фейсбуці одеська волонтерка, директорка БФ "Копорація монстрів" Катерина Ножевнікова. 

За її словами, офіс вже порожній, концетратори розібрали. Відтак вже сьогодні буде відчинений великий склад,  на якому фонд тримає  всі  концентратори.

"Поруч з офісом чекає молодий хлопець. Йому потрібно терміново видати концентратор. Хворіють мама і Бабушка. Обидві не щеплені. Обидві в стаціонарах", — повідомила волонтерка.

На даний момент, в  полі зору Ножевнікової всі люди, які потребують кисню, не вакциновані. Вакциновані люди хворіють теж, говорить волонтерка,  але переносять легко або  за середньої тяжкості.  

"Ми внесли в нашу таблицю, де фіксуємо всі звернення нову графу- вакцинована чи ні, коли і чим,  і я буду давати ці дані без ПІБ, щоб і ви могли зробити свої висновки. На мій погляд, вакцинація поки єдиний метод вберегти себе від важкого перебігу захворювання", - додає Ножевнікова.

Одеситка також повідомила, що зростання по країні за тиждень катастрофічне. Деякі області +80 відсотків за тиждень.

"За прогнозами Євгена Істребіна, ми вилетимо на рівень квітня 2021 через 22 дня! А хто не пам'ятає, то в квітні ми видали майже 600 концентраторів і це майже все були люди, які не змогли потрапити в стаціонар. Місто і область дуже непогано підготувалися - встановлені кисневі станції, відкриті нові Відділення, готуються розгортати додаткові ліжка. Але лікарів більше не стало. І грошей теж. І всі зусилля зійдуть нанівець, якщо зростання збережеться. Я в жаху, що ми буквально за крок від того пекла, який був в квітні ..", - додає волонтерка.

Ножевнікова звертає увагу, що зараз  доступні до вакцинації всі вакцини і просить, поки ще є час, зробити щеплення хоча б своїм батькам. 

Нагадаємо, в Україні 6234 нових випадків зараження COVID, найбільше в Харківській області.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.