Догори
Дати відгук

«Картопляний блокчейн»: в Мінекономіки всерйоз взялися за овоч

Але поки що тільки на словах

2 хв на прочитання27 Серпня 2020, 15:35
Учасники "Картопляного блокчейну-2020". У масці - заступник міністра Тарас Висоцький Учасники "Картопляного блокчейну-2020". У масці - заступник міністра Тарас Висоцький
Поділитись:

В Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України настільки серйозно взялися за розвиток картоплярства, що заступник міністра Тарас Висоцький навіть відвідав «Картопляний блокчейн-2020» - Всеукраїнський день картоплі.

Як повідомляв GreenPost, вітчизняна картопляна галузь переживає чи не найглибшу кризу за весь час свого існування: з восени вітчизняна картопля взагалі може зникнути з наших крамниць. До бюрократичних перепон і відсутності державної підтримки додалися ще й кліматичні зміни – фахівці кажуть, що вже за кілька років в Україні не буде сенсу вирощувати картоплю.

Тому в Мінекономіки вчергове пообіцяли виробникам картоплі свою підтримку. Як стверджує заступник міністра Висоцький, у них уже є відповідна Концепція на 2021-2025 роки.

«Для виведення галузі на сучасний конкурентоспроможний рівень Мінекономіки планує запровадити новий напрям підтримки галузі картоплярства, який передбачає збільшення посівних площ та залучення капітальних інвестицій у зберігання та переробку. Це сприятиме виробництву продукції з доданою вартістю, збільшенню експорту якісної продукції та розвитку підприємництва на селі», - розповів він під час «Картопляного блокчейну».

Ця Концепція має за мету «нарощення обсягу виробництва високоякісної насіннєвої та продовольчої картоплі на промислових площах у сільськогосподарських підприємствах, розвиток ринкової інфраструктури, пов’язаної із забезпеченням населення продуктами ї переробки картоплі».

Після втілення цієї концепції на українському ринку завжди, впродовж усього року, буде якісна і конкурентоспроможна українська картопля, кажуть у міністерстві.

Водночас поки що в Мінекономіки говорять лише про плани і не повідомляють про досягнення. Тим часом українці їдять російську картоплю.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.