Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • Із 26 квітня по 23 травня триватиме один із найсприятливіших періодів для України — астролог називає дату перемоги

Із 26 квітня по 23 травня триватиме один із найсприятливіших періодів для України — астролог називає дату перемоги

Утім, якщо Україна «з якогось переляку» не зможе перемогти в цей час, то ще матиме змогу перемогти в червні.

4 хв на прочитання23 Квітня 2022, 21:16
Поділитись:

На основі аналізу ведичних гороскопів України та Росії блогер-астролог Марі Батінак робить прогноз на найближчий час.

Вона розповідає, що в Україні зараз йде головний період Юпітера та підперіод Венери. Вони разом утворюють злу Дарідра-йогу, що несе крайню нуджу, бідність та страждання.

«І справді, в Україні зараз війна, жодна країна не захотіла б опинитися зараз на її місці. Але з іншого боку […] ці ж планети, разом із Меркурієм, перебуваючи в 8 домі від Місяця, утворюють сприятливу Адхі-йогу, що допомагає долати труднощі й перемагати ворогів», — наголошує астролог.

Вона розповідає, що Юпітер до 13 квітня перебував у дружньому для себе Водолії, «що було непогано», а з 13 квітня він перейшов у свій знак Риб, «що стало ще краще».

«Риби — дуже сильна позиція для Юпітера, і саме у день його входження у цей знак українською ракетою «Нептун» було потоплено російський крейсер «Москва». Виходить, щойно Юпітер увійшов на знак Нептуна — «Нептун» потопив «Москву» — ворога України. І це був лише початок. Далі буде ще краще», — запевняє Марі Батінак.

Вона говорить, що з 26 квітня у знак Риб входить Венера, з’єднуючись там із Юпітером. І разом ці дві планети зможуть принести Україні довгоочікувану перемогу. Саме з цього числа ситуація може різко повернутись на користь України.

З 26 квітня по 23 травня триватиме один із найсприятливіших періодів для України з усіх можливих цього року, і саме в цей час, найімовірніше, Україна переможе, розповідає астролог.

Вона говорить, що особливо сприятлива ситуація може скластись для України 2-3 травня. У цей час господар 8 дому і поточного на той момент субпідперіоду України Місяць екзальтуватиме в Тельці і проходитиме транзитом через 6 дім цієї країни, а перебування управителя 8 дому в 6-му, згідно з давніми ведичними текстами, прямо означає перемогу над противниками.

Крім того, саме 3 травня відбудеться важливе ведичне свято — Акшая Трітья — яке буває лише раз на рік. Це особливий і вкрай сприятливий день, один із найсильніших у календарі, коли обидва світила — і Сонце, і Місяць — опиняються у знаках своєї екзальтації. Якщо у цей день загадати бажання, воно неодмінно збудеться.

Але й в інший час перемога України також дуже ймовірна. Наступний сприятливий період для України розпочнеться у червні, але він буде не настільки сприятливим, як у травні — наприкінці квітня.

Для Росії ж усе не так райдужно. Зараз вона переживає головний період Раху, який до весни наступного року перетинатиме її 8 дім. Зазвичай такий транзит віщує фінансові втрати, обмеження та труднощі, а також пляму на репутації. Також проходження Раху по 8 дому, особливо у свій головний період, може давати раптові смерті внаслідок нещасних випадків, вибухів, самогубств та таємничої смерті. Все це теж може виявитися можливим у Росії.

Ситуацію можуть покращити господар поточного підперіоду та 11 дому Росії Місяць, а також господар російського субпідперіоду та 6 дому Сатурн, який наразі також іде за своїм знаком і займає досить сильну позицію. Однак ці дві планети навряд чи зможуть принести Росії добрі результати, а лише пом’якшити негативний вплив основного періоду.

Крім того, у червні в Росії почнеться субпідперіод Меркурія, а сам Меркурій проходитиме в цей час Тельцем — своїм натальним положенням. Відповідно до ведичної традиції, якщо планета, чий (під-, субпід-)період зараз іде, в натальній карті є слабкою, то «її транзит по дому своєї натальної позиції зробить у ньому повне руйнування». Дуже слабкий Меркурій у карті Росії означає, що цей час виявиться не найкращим для цієї країни.

«Тому, якщо Україна раптом з якогось переляку не зможе перемогти наприкінці квітня — на початку травня (але швидше за все, вона переможе саме в цей час), то ще матиме змогу перемогти в червні, бо цей час виявиться не тільки ще одним сприятливим періодом для неї, а й водночас украй несприятливим періодом для Росії», — переконана астролог.

Також ми публікували фінансовий гороскоп на тиждень 25 квітня — 1 травня: Левам — великі гроші, Рибам — везіння.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
ВПО мають право на знижку за оренду житла, але не всі
3 хв на прочитанняВчора
$ 120 млн за вбивство Путіна можна буде заощадити: які наслідки матиме визнання РФ країною-спонсором тероризму
1 хв на прочитанняВчора
Олександр Нікулін приймає присягу "судді Верховного Суду Донецької Народної Республіки"
Суддя «ДНР», який оголосив смертний вирок іноземним громадянам, досі отримує грошове утримання з українського бюджету
1 хв на прочитанняВчора
Володимир Путін поклав квіти до Могили Невідомого Солдата
«Велика Вітчизняна спецоперація»: в РФ почали відходити від концепції «побєдобєсія», але це погана новина
4 хв на прочитання23 Червня 2022
Українці, що постраждали від війни, можу отримати компенсацію від 5000 до 30 000 євро
2 хв на прочитання23 Червня 2022
23 червня, лідери Євросоюзу прийматимуть рішення про надання Україні статусу кандидата на вступ в ЄС
1 хв на прочитання23 Червня 2022
Окупанти вночі обстрілювали Харківщину: 7 поранених цивільних, з них 2 дитини
1 хв на прочитання23 Червня 2022
«Щось будують і впевнені, що ЗСУ не заберуть»: росіяни везуть на Донбас будматеріали, а назад — награбоване (СКРІНИ)
1 хв на прочитання23 Червня 2022