Догори
Дати відгук

Історична медаль Світоліної: Україна здобуває п'яту бронзу на Олімпіаді

Світоліна виграла з рахунком : 1:6; 7:6 ; 6:4.

1 хв на прочитання31 Липня 2021, 15:30
Історична медаль Світоліної: Україна здобуває п'яту бронзу на Олімпіаді Історична медаль Світоліної: Україна здобуває п'яту бронзу на Олімпіаді
Поділитись:

Зірка українського тенісу, перша ракетка країни, тенісистка Еліна Світоліна здобула п'яту бронзу для України на Олімпійських іграх в Токіо.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, "перша ракетка України" виборола бронзову нагороду в змаганнях індивідуального турніру на кортах тенісного парку "Аріаке".

Під час турніру з представницею Казахстану Оленою Рибакіною, Світоліна виграла з рахунком : 1:6; 7:6 ; 6:4.

"Бронзова медаль Світоліної в японській столиці – справжнє досягнення - адже за всю історію незалежної України жодному нашим землякам ще не вдавалося підійматися на олімпійський п’єдестал у тенісі, - кажуть у НОК.

Як відомо, українська збірна в Токіо вже має чотири  медалі.  Першу медаль для України здобула Дар'я Білодід. 20-річна українська дзюдоїстка виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх у Токіо.  Друга «бронза» на Олімпіаді у  фехтувальника Ігоря Рейзліна.

«Бронзу» у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобули Олена Костевич та Олег Омельчук.  Четверту бронзову  медаль команді приніс 24-річний пловець Михайло Романчук, який встановив олімпійський рекорд у кваліфікації.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Фото з відкритих джерел
Дофаміновий гардероб: як підняти настрій за допомогою одягу
5 хв на прочитання25 хвилин тому
Знижує цукор у крові Холестерин Корисний фрукт
Цей фрукт знижує цукор у крові та "розщеплює" холестерин: можна їсти майже всім
1 хв на прочитаннягодина тому
Злість під час бігу: чому спорт може мати негативний психологічний ефект
2 хв на прочитаннягодина тому
Зуб видалили, а все одно болить: стоматологи розповідають, що відбувається і що при цьому слід робити
2 хв на прочитання3 години тому
Пандемія на підході: ВООЗ бʼє на сполох через поширення пташиного грипу H5N1
1 хв на прочитання4 години тому
Напилася води і померла: у Великій Британії розслідують смерть жінки, якій призначили препарат, що викликає спрагу
2 хв на прочитання4 години тому
Достатньо повідомити рацс: у Німеччині спростили процедуру зміни статі в документах
1 хв на прочитання11 годин тому
Лікар назвав популярні напої, які підвищують тиск
1 хв на прочитання12 годин тому