Догори
Дати відгук

І це не збільшення грудей: косметологи назвали найпопулярнішу операцію естетичної пластичної хірургії

Індустрія косметичної хірургії не тільки відновилася після двох років спаду, а й зросла порівняно з доковідним періодом.

2 хв на прочитання11 Січня 2023, 14:56
Поділитись:

Ліпосакція, тобто операція з видалення жирових відкладень, стала найпопулярнішою у світі формою косметичної хірургії та випередила процедуру збільшення грудей. Про це повідомило Міжнародне товариство естетичної пластичної хірургії (ISAPS), пише СNN.

Ліпосакція склала майже 15 % усіх косметичних операцій, проведених у всьому світі, тоді як кількість операцій зі збільшення грудей упала до 13 %. Причиною зменшення кількості бажаючих збільшити груди вважають занепокоєння зв'язком імплантатів з онкозахворюванням, згідно з нещодавно опублікованими даними Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії.

Дані, опубліковані в рамках останнього щорічного дослідження ISAPS, свідчать, що індустрія косметичної хірургії не тільки відновилася після двох років спаду, пов'язаного з епідемією COVID-19, а й зросла порівняно з доковідним періодом.

Загальна кількість хірургічних процедур зросла більш ніж на 33 % у період із 2017 до 2021 року. Нехірургічні процедури, зокрема уколи ботоксу, зросли більш як на 54 % за той самий час.

Джанлука Кампіліо, пластичний хірург з Італії, також підкреслив різкий стрибок охочих видалити грудні імплантати. За останні чотири роки кількість таких людей зросла майже на 50 % у всьому світі.

Також серед найпопулярніших косметичних процедур — пластики носа, живота та повік. Прикметно, що хірургія повік була третьою за поширеністю процедурою у світі у 2021 році та найпопулярнішою серед чоловіків.

Найшвидшою формою косметичної хірургії у світі стала підтяжка стегон: відзначається зростання більш ніж на 53 % порівняно з 2020 роком. У звіті також наголошується на «помітному зростанні» — більш ніж на 30 % — використання гіалуронової кислоти.

Тимчасом ніякого зв'язку між тренуванням пресу та жиром на животі нема: лікар розповідає про 3 перешкоди для красивого живота.

Також ми писали про 6 продуктів, які можна їсти на ніч без шкоди для фігури.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.