Догори
Дати відгук

Хлопчик зломав ногу у школі, а вчителька навіть не викликала швидку (фото)

2 хв на прочитання20 Листопада 2020, 14:58
Фото - "УСИ online" Фото - "УСИ online"
Поділитись:

В школі Одеської області стався кричущий випадок. Після уроків учень грав у футбол і зламав ногу, але ніхто на це не звернув увагу. Дитину залишили на холодному стадіоні. Хлопчик лежав і плакав від болю. Інцидент стався в Холодно-Балківській школі. Повідомляє "УСИ online".

Діти вирішили пограти у футбол, поки чекали автобус, який розвозив їх по домівках.

"Ми грали у футбол, трава була слизька. Я біг, послизнувся і впав. Хлопчик, який біг ззаду мене, спіткнувся і впав мені на ногу. Я почув хрускіт, а потім нога стала сильно боліти", – розповів постраждалий школяр.

Фото - "УСИ online"

Вже після виїзду зі школи, на половині шляху, в автобусі помітили, що одного школяра не вистачає. Коли автобус повернувся в школу, вчителька, яка супроводжувала дітей, замість того, щоб надати першу допомогу і викликати постраждалому швидку, наказала старшокласникам винести дитину за територію школи. 

"Їй потрібно було просто дитину винести за територію школи, от і все. Коли ми приїхали, ми побачили таку картину – йде водій, йде вона, а старші діти просто тягнуть дитину. Ви розумієте, що цього ніяк не можна було робити. На питання – "Що ви робите?"– вона відповіла – "А що я повинна зробити?" – розповіла мати потерпілого Вікторія.

Зараз хлопець в лікарні, у нього подвійний перелом ноги зі зміщенням. Реабілітація триватиме два місяці. Педагога в школі тимчасово відсторонили від роботи, але звільняти не планують. За словами директора школи Надії Ракицької, вчителька просто розгубилася, тому й не викликала швидку допомогу.

Тим часом у Києві люди врятували одиноку маму з маленькою дочкою, яка втратила роботу та житло (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.