Догори
Дати відгук

Гуцульська бриндза - офіційно географічний бренд

1 хв на прочитання14 Вересня 2020, 13:54
Поділитись:

В Україні зареєстрували географічне зазначення "Гуцульська коров’яча бриндза". Управителем географічного зазначення "Гуцульська коров'яча бриндза" стала громадська спілка "Асоціація карпатських ватагів", розташована у селищі Верховина. Про це повідомляє сайт "Івано-Франківщина туристична".  

"Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на підставі висновку ДП "Український інститут інтелектуальної власності" від 08.09.2020 р. № 588 прийняло рішення від 08.09.2020 р. № 2019 00005 зареєструвати географічне зазначення "Гуцульська коров'яча бриндза" як назву місця походження товару: сир", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цьогоріч сертифікацію пройшли 6 полонинських господарств: Кринта, Скупова, Луковиця, Бибратківка, ФГ "Згарда", Щівник. Вони відповідають всім вимогам плану контролю і мають право маркувати свою бриндзу як географічне зазначення "Гуцульська коров'яча бриндза". Завершальним етапом реєстрації стане отримання найближчим часом відповідного свідоцтва.

Географічне зазначення – знак якості, що посвідчує тісний зв’язок продукту з територією і гарантує високу якість кінцевим споживачам.

Нагадаємо, під Києвом працює  єдина в країні віслюча ферма. На фермі – 30 ослиць і один віслюк. Ферма відома виробництвом молока, адже осляче молоко – чи не найдорожче серед молочної продукції. Літр молока віслюків в Україні коштує майже тисячу гривень

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost