Догори
Дати відгук

Грузія висунула умови щодо ввезення м'яса птиці з України  

Компетентні органи Грузії оприлюднили ветеринарні вимоги до постачання м'яса птиці із України

1 хв на прочитання10 Березня 2020, 16:51
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Компетентні органи Грузії оприлюднили ветеринарні вимоги до постачання м'яса птиці із України. Про це інформує GreenPost із посиланням на офіційне повідомлення Державної служби з питань продовольчої безпеки та захисту прав споживачів.

Зокрема, заморожена та швидкозаморожена курятина може бути реалізована, якщо загальний вміст води в тушках та частинах свіжої, замороженої та швидкозамороженої птиці не перевищує 5%.

Крім того, Держпродспоживслужба повідомила про часткове зняття обмежень на імпорт курятини з України до країн Євросоюзу. Відповідне рішення Єврокомісії набрало чинності з 7 березня.

Воно передбачає, що зона, з якої припиняється експорт продукції птахівництва до ЄС, обмежується 10 км довкола джерела спалаху.

Нагадаємо, як повідомляв GreenPost, ЄС призупинив імпорт м’яса птиці з України через пташиний грип на Вінничині. У рамках боротьби з поширенням пташиного грипу там було знищено 108 тис курей.

Держспоживслужба зверталася до українців з проханням відмовитися під час спалахів пташиного грипу від курятини зі стихійних ринків.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро