Не так давно город був головним на дачній ділянці, і йому відводилося найбільше місце. Сьогодні ж город — це радше хобі. Вирощування власних овочів і зелені — це завдання, яке може здатися економічно невигідним, трудомістким, вимагає відповідальності та спеціальних знань і навичок. Однак ця діяльність варта уваги, адже вона не тільки забезпечує вас свіжими та смачними продуктами, а й залишається дуже медитативним заняттям, яке приносить задоволення та можливість спостерігати, як росте та дозріває ваш власний урожай.
Декоративний город — це чудовий спосіб поєднати користь і красу. Він виглядає як справжній міні-парк, де кожна деталь ретельно продумана: красиві доріжки, «капітальні» грядки з кам'яними бортиками, оригінальне планування посадок тощо. Зазвичай на такому городі вирощують те, що можна зірвати й одразу подати до столу — зелень, салат, огірки, редиску, ягоди.[gallery id=36]
Розробка плану для декоративного городу — це ціла творча робота, яка вимагає врахування багатьох обмежень і правил. Ви повинні бути обережними, щоб підібрати правильні види рослин, які гармонійно впишуться у вигляд вашого городу та зможуть рости в місцевих умовах. При врахуванні всіх аспектів благоустрою та дизайну декоративний город стане справжньою окрасою вашого подвір'я і місцем, де приємно проводити час.
Таким чином, вирощування овочів і створення декоративного городу — це не тільки корисне заняття, а й можливість виразити себе та створити унікальне місце для відпочинку і насолоди природою.
Більше новин читайте на GreenPost.