Догори
Дати відгук

​​Google Maps показуватиме хворих на Covid-19

1 хв на прочитання29 Вересня 2020, 12:17
Поділитись:

У картах Google з'явиться новий шар, який дозволить користувачам побачити кількість заражених коронавірусів в конкретній місцевості (опція діятиме навіть по районах). Як повідомили в блозі компанії, оновлення буде працювати в 220 країнах з Україною включно, повідомляє блог компанії.

"Google оголосила про оновлення сервісу «Карти» - там з'явиться спеціальний шар, який допоможе користувачам побачити кількість заражень в конкретній галузі. Google Maps можуть включити цю функцію і побачити кольорову карту, засновану на кількості випадків захворювання на 100 тисяч чоловік. Там же з'являться ярлики, що вказують на зростання або зниження цифр за останні 7 днів", - йдеться у повідомленні.

Дані будуть доступні для всіх 220 країн, які підтримуються Google Maps. Там, де це можливо, дані будуть уточнені аж до рівня районів міста, але в деяких випадках цифри будуть об'єднані для кількох населених пунктів.

У Google відзначили, що дані надходять з декількох джерел, включаючи Університет Джона Хопкінса, видання The New York Times і «Вікіпедію», які отримують інформацію від місцевих організацій охорони здоров'я, урядових і міжурядових організацій. Це ті ж самі джерела, з яких Google отримує дані COVID-19 на сторінках результатів пошуку.

Google Maps вже оновив сервіс на платформі Android і iOS, але у всіх користувачів він з'явиться протягом декількох днів.

Нагадаємо, вчені встановили, що COVID-19 може нашкодити у найрізноманітніший спосіб. В організмі можуть виникнути серйозні проблеми як реакція на вірус і унаслідок його дії, 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я