Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Енерго
  • «Газпром» визнав, що історія «Північного потоку — 2» може закінчитися плачевно для Росії

«Газпром» визнав, що історія «Північного потоку — 2» може закінчитися плачевно для Росії

Під загрозою санкцій із боку США від участі у проєкті «Північний потік — 2» відмовилися європейські судна.

1 хв на прочитання19 Січня 2021, 10:27
Поділитись:

Російський «Газпром» визнав, що проект газопроводу «Північний потік — 2» може бути відкладений або призупинений через можливі труднощі, повідомляє Reuters

«Під час реалізації наших великих міжнародних проєктів, таких як газогін «Північний потік — 2», ми стикалися та можемо продовжувати стикатися з ризиками, спричиненими зміною політичної ситуації в різних регіонах, пов'язаних з такими проектами... У виняткових обставинах, у тому числі через політичний тиск, такі зміни можуть призвести до призупинення або припинення проекту», — цитує видання інформацію, надану «Газпромом», зауважуючи, що російська компанія таким чином визнала, що існують ризики того, що «Північний потік — 2» може бути призупинений або згорнутий.

Під загрозою санкцій із боку США від участі у проєкті «Півнчіний потік — 2» відмовилися європейські судна, на добудову газогону було направлено два російських трубоукладачі — «Академік Черський» і «Фортуна».

Роботи мали розпочатися 15 січня 2021 року, але оператор «Північного потоку — 2» відклав будівництво труби.

Напередодні в міністерстві економіки та енергетики Німеччини вказали, що 19 січня США накладуть санкції на російське судно, яка бере участь у добудові «Північного потоку — 2».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.