Догори
Дати відгук

Німецькі екологи домоглися зупинки будівництва “Північного потоку-2”

Газопровід не будуть будувати в економічних водах Німеччини

1 хв на прочитання18 Січня 2021, 19:20
Поділитись:

Німецька недержавна організація “Союз охорони природи та біорізноманіття” (Naturschutzbund Deutschland, NABU) оскаржила видане Федеральним морським і гідрографічним агентством (Bundesamt für Seeschifffahrt und Hydrographie, BSH) дозвіл на будівництво ділянки газопроводу “Північний потік-2” в економічній зоні ФРН. Повідомляє NDR1.

Аналогічну скаргу подала ще одна природоохоронна організація — Deutsche Umwelthilfe (DUH).

У BSH підтвердили журналістам подачу екологами скарг, зазначивши, що поява таких заперечень означає, що дія виданого відомством дозволу на проведення робіт припиняється.

Нагадаємо, що німецька екологічна організація Deutsche Umwelthilfe заявила 15 січня, що має намір опротестувати рішення Федерального відомства по судноплавству і гідрографії (BSH) про видачу дозволу на будівництво трубопроводу “Північний потік-2” в водах ФРН до кінця травня.

“Ми в будь-якому випадку опротестуємо (рішення)”, — сказав тоді керівник DUH Саша Мюллер-Креннер. За його словами, організація перевіряє, “чи можна негайно подати скаргу” на рішення. У DUH вважають, що відомство по судноплавству і гідрографії не врахувало аргументи, що стосуються охорони навколишнього середовища і клімату.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.