Догори
Дати відгук

Газон з Австралії офіційно визнано найпотворнішим у світі

«За це планета і її зменшувані запаси життєдайної рідини дякують тобі, Кетлін».

1 хв на прочитання12 Січня 2024, 12:47
Кетлін Мюррей та її газон Кетлін Мюррей та її газон
Поділитись:

Організатори конкурсу «Найпотворніший газон у світі» обрали переможницю, повідомляється на сайті, присвяченому цій події. Нею стала Кетлін Мюррей з Тасманії, Австралія.

Отримавши заявки на участь у конкурсі з усього світу, міжнародне журі визначило найпотворніший газон у світі. Це було нелегке завдання, оскільки всі заявки були потворними, але один газон був дійсно найпотворнішим.

Кетлін отримала бажаний перший приз — футболку з написом «Горда власниця найпотворнішого газону у світі».

На думку журі, це найкрасивіший приклад найнепривабливішого газону для найдостойнішої справи у світі — збереження води.

«У цьому геніальність цього конкурсу. Він використовує гумор, аби пролити світло на таку серйозну тему. І він нагороджує тих, хто готовий із гордістю заявити, що саме його газон заслуговує на огидні погляди сусідів — і оплески з усього світу», — ідеться в повідомленні.

Газон Кетлін Мюррей може похвалитися глибокими сухими борознами, створеними трьома дикими бандикутами (маленькими сумчастими, ендемічними для Австралії), і жоден дециметр, вкритий пилом, не витрачається на полив даремно.

«За це планета і її зменшувані запаси життєдайної рідини дякують тобі, Кетлін. А також тим неслухняним, неслухняним бандикутам, які псують вашу власність заради більшого блага», — заявило журі.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.