Догори
Дати відгук

Догляд за хаконехлоєю — це приємне та невимушене заняття (ФОТО)

Ця рослина славиться своєю високою декоративністю та не потребує складних процедур догляду.

1 хв на прочитання15 Квітня 2024, 21:46
Фото: Телеграм-канал «Садівник» Фото: Телеграм-канал «Садівник»
Поділитись:

Хаконехлоя, яка славиться своєю високою декоративністю, не потребує складних процедур догляду і стане чудовим доповненням вашого саду чи інтер'єру. Ця рослина легко пристосовується до різних умов і не вимагає частого догляду, що робить її ідеальним вибором для садівників-початківців і досвідчених ґрунтознавців.

Один з основних аспектів догляду за хаконехлоєю — це забезпечення постійного зволоження ґрунту. Важливо, щоби ґрунт завжди залишався трохи вологим, але не заливався водою. Щодо обрізування, то воно проводиться тільки навесні, коли видаляються всі засохлі листові пластини на висоті до 5 см від поверхні ґрунту.

Якщо ви плануєте підживлювати хаконехлою, робіть це також навесні, додаючи під кущем жменю компосту. Рослина переважно віддає перевагу поживному ґрунту, тому таке додаткове живлення сприятиме її здоров'ю і росту.

Для рослин, що ростуть у контейнерах, догляд майже такий самий, як і для тих, що перебувають у ґрунті. Проте через декілька років, коли хаконехлоя розростеться, рекомендується пересадити її з одночасним розподілом куща. При цьому весь ґрунт у контейнері повністю замінюють на новий, аби забезпечити рослині оптимальні умови для росту та розвитку.

Фото 1/4

Догляд за хаконехлоєю — це приємне та невимушене заняття, яке принесе вам радість і задоволення від спостереження за красою цієї чудової рослини.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.