Догори
Дати відгук

До перинатального центру Краматорська та Мирноградської лікарні передали інкубатори інтенсивної терапії

Обладнання, що необхідне для виходжування новонароджених і недоношених малюків.

2 хв на прочитання11 Листопада 2021, 11:44
Інкубатори інтенсивної терапії «GE Giraffe» Інкубатори інтенсивної терапії «GE Giraffe»
Поділитись:

У межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» до КНП «Обласний перинатальний центр м. Краматорськ» та пологового відділення КНП «Мирноградська центральна міська лікарня» передано гуманітарний вантаж медичного призначення вартістю понад 2 мільйона гривень. Про це повідомили у Службі зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України.

Цей вантаж складається з інкубаторів інтенсивної терапії «GE Giraffe», кувезів тощо. За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України та засновника ініціативи ініціативи «Допомога Схід» генерал-лейтенанта Сергія Наєва, основним завданням таких приладів є підтримка у штучному середовищі життєво важливих параметрів мікроклімату, 

«Ця допомога не випадкова. Зокрема, перинатальний центр Краматорська приймає не лише мешканців міста Краматорськ. Тут народжують матері з Авдіївки, Мар’їнки та інших населених пунктів, які розташовані в районі проведення операції Об’єднаних сил. Саме тому посильну допомогу надаємо й ми — українські військовослужбовці», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, діти Донеччини та Луганщини мають народжуватися та виростати здоровими у вільній Україні, яку сьогодні захищають та за яку віддають своє життя українські військові.

Вантаж доправлено в Україну із Франції від Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (віце-президент пані Діана Дольс) та Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України (президент Леонід Костюченко), координатор стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» — офіцер цивільно-військового співробітництва Борис Кутовий.

До слова, за дві доби через вірус втратили вдесятеро більше ніж за два роки війни — Зеленський (ВІДЕО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.