Догори
Дати відгук

Для медиків відновлять атестацію

Але документи потрібно буде подавати онлайн, а на усі екзаменаційні заходи приходити в масках і тримати соціальну дистанцію.

1 хв на прочитання24 Березня 2021, 13:30
Для медиків відновили атестацію, яку призупинили через коронавірус Для медиків відновили атестацію, яку призупинили через коронавірус
Поділитись:

Медичним працівникам знову доведеться проходити атестацію, яку скасували на час дії карантинних обмежень. Про це 24 березня на брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

«МОЗ сьогодні оприлюднить наказ, яким передбачається відновлення атестацій, призупинених на час дії карантину, з дотриманням всього режиму протиепідемічних норм», — сказала Микичак.

Чиновниця додала, що, все ж таки, у процедуру проведення атестації внесли зміни. МОЗ рекомендує всім атестаційним комісіям обласних департаментів і управлінь охорони здоров'я приймати документи онлайн або поштою. Освітні й екзаменаційні заходи мають проводити з усіма вимогами безпеки, які діють під час посиленого карантину. 

Найпростіші з них — масковий режим, обробка рук антисептиком та соціальна дистанція.

Як ми писали раніше, медики, які працюють у закладах освіти, отримають підвищену на тисячу гривень зарплату. Доплати вирішили встановити через роботу в несприятливих умовах і за підвищеного ризику для здоров’я у період пандемії коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.